Anémie: konkrétně v situaci železa nedostatek

Anémie je patologický syndrom, což ukazuje nedostatečnou úroveň hemoglobinu a červených krvinek v těle. Je třeba poznamenat, že trestného činu ve většině případů není primární začátku, stejně jako vytváří na historii nějaké jiné nemoci.

Jen to, co je anémie

Hemoglobinu je komplexní protein obsahující železo, který je místní v erytrocytech. Červené buňky jsou jedním z hlavních prvků krve s kulatým dvoyakovpuklae formě. Jsou vytvořeny v kostní dřeni lidského těla, stejně jako zničen v játrech a slezině. To je způsobeno červených krvinek a také krev je červená barva. Hlavní funkcí hemoglobinu je, že je schopen se připojit k sobě molekuly kyslíku a také přesunout do tělesných orgánů, stejně jako buňky.

Jen to, co je anémiePo hemoglobinu ukončí kyslíku je potřeba z buňky, a také co2 a transportorul zpět přímo do plic. Existují tři základní mechanismy, které by mohly být vytvořeny anémie. Počáteční systému je, že červené krevní buňky, stejně jako hemoglobinu přestat být vytvořeny v adekvátní pro tělo číslo. To může souviset s nízkým stupněm příchozí železa, kyseliny listové, a také s některými onemocnění kostní dřeně. Druhé zařízení tohoto onemocnění stál na příliš velké ztráty erytrocytů buněk, stejně jako hemoglobinu. Obvykle uvedena za zranění, pryč spolu s tím, že velká ztráta krve, extrémní vybití menstruace u žen, přetrvávající vnitřní ztráty krve. Třetí přístroj indikuje příliš rychlé poškození červených krvinek, jejichž životní cyklus obvykle čerpá ze sto na sto, stejně jako dvacet dní. K vytvoření této anémii může být, protože příjem jedovaté nebo toxinů, jakož i v důsledku jiných patologických stavů, jako je cirhóza jater, nebo lymfocytární leukémie. V tomto krátkém článku jsme pečlivě jistě považovat takové porušení, což je způsobený tím, že není dostatek železa zaměření v krvi. To se nazývá anémie z nedostatku železa.

Příznaky nedostatek železa anémie

Anémie z nedostatku železa, je jen jedním z jedním z nejvíce konstantní druhy tohoto problému. To může vyvinout jako výsledek nestačí příjem železa nebo v porušení jeho použití. V důsledku nízkého stupně železné, jakož i syntézy hemoglobinu, stejně jako červená buňka je přerušen, což přináší snížení jejich počtu.

Příznaky nedostatek železa anémie

To vyplývá z určité příznaky tohoto stavu. Podle statistiky, o 2 miliony lidí na celém světě mají nedostatek železa. Zatímco hodně často detekována u žen. Dovolte si podrobnější podívejte se na nebezpečný prvky pro tento anémie. Co je nejdůležitější, je mimo rovnováhu dietní plán. Protože v případě, pokud tato osoba nemá jíst domácí předměty nebo drží dlouhý půst, pravděpodobnost vzniku této poruchy několikrát stoupá. V mnoha případech v lidském těle vyvolává fyzická poptávka po železné. To je nejvíce často spojován s mateřstvím a také poprsí krmení. Kromě toho, patologický proces může být v souvislosti s malabsorpcí železa, jako příklad, v zánětlivých onemocnění žaludku traktu, zvýšený krevní ztráty a také užívání některých druhů léků, např. nesteroidních anti-zánětlivých léků.

Lékařské diagnózy nemoci

Anémie z nedostatku železa je definován dlouhodobou slabost, ospalost, a také únava. Nemocný člověk obvykle stěžuje na pravidelné závratě, zvonění v uších a také dušnost, která se stane, přesto, že má malé fyzické námaze. Na vrcholu se, že tam jsou příznaky, jako jsou psychická labilita, netrpělivost, a zhoršení paměti.

Lékařské diagnózy nemociIdentifikována snížená odolnost vůči infekci, která se objeví konstantní onemocnění dýchacích cest. Tento stav je doprovázen trochu mimo indikace. Kůži nemocný člověk skončil být také zcela suché a lehké. V mnoha případech, tam jsou zvýšeny pochoutka a také vypadávání vlasů. Nail desky obvykle přicházejí se tenčí, přišel být pruhovaná, snadné zlomit, a také křoviny. Sliznice také stala opravdu úplně suchá a bledá. Definováno narušení čichové a chuťové funkce, které mohou projevovat různé chuti a závislost na neobvyklé pachy. Lékařské diagnózy anémie je založena na Obecné a také biochemickou analýzu krve. Spolu se snížením stupně z hemoglobinu, stejně jako červených krvinek, budou jistě odhalí hypochromia, snížení zaměření sérové železo, ferritin, a tak dále. Pro většinu dílů, aby zjistit příčinu takové porušení zastával řadu klíčových technik, např. ultrazvuk vnitřních orgánů, EGD, stejně jako výkaly na okultní krvácení. Pro terapii tohoto patologického procesu, je nutné změnit váš dietní plán se zavedením potravin s železem. Léků doporučuje jmenování substituční léčba ferrorreporter. Potřebné dávkování je doporučeno každého jedince individuálně. Aby se zabránilo anémie správně a také konzumovat dobře vyváženou, rychlé opravit problémy, což má za následek ztrátu krve, stejně jako občas projít Obecnou analýzu krve.