8 užitečných budov borůvek

Léto je v plném proudu. Přichází období sběru a také sběr lesních plodů je mezi jeden z nejvíce zdravé a vyvážené produkty. Dnes jsme vyprávět o uzdravení bytové nebo komerční vlastnosti borůvek, rysy jeho shromažďování a skladování.

Antifungální, stejně jako protivirové akce

Zralé borůvky se skládají z galovou. Toto jeden-z-za-druhu sloučenina má solidní antivirové a také antimykotické úkol. Navíc, všechny komponenty rostlin (konkrétně listy a mladé výhonky) je bohatá na třísloviny, které mají srovnatelný výsledek. V lidovém léčitelství, výrobky a směsi z bobulí a také listy borůvky jsou vyrobeny použití pro mytí zánětlivé onemocnění krku, stejně jako v ústech, stejně jako pro čištění špatně se hojící poranění a hnisající vředy.

Antifungální, stejně jako protivirové akceBorůvky obsahují hodně antioxidantů (konkrétně antokyanů, které patří do skupiny bioflavonoidů). Materiály tohoto druhu pomáhají tělu získat zbavit přebytečných volných radikálů, pomoci odstranit nečistoty, imunitní-stimulační a také relaxační účinek. Vysoké zaměření kyselina Gallová a také anti-oxidanty, je borůvka jedním z nejúčinnějších způsobů, jak udržet úkolem Centrální nervový systém. Lidé, které důsledně trvat v těchto plodů, jako jsou potraviny, tím déle zachovat velkou paměť a také vysokou schopnost soustředit se. Blueberry je široce odkazoval se na jako produkt, který posiluje zdraví očí, stejně jako zlepšuje zrakovou ostrost. To je potřeba pro ty, specializované úkoly, které jsou spojeny s rozšířeným pracovat na počítači, sledování systému nebo souborů.

V současné vědecké výzkumy ukázaly, že kyselina Galová, stejně jako resveratrol složka borůvky, snižuje růst smrtící buňky v poprsí rakovinné buňky. Bobule zlepšit problém jednotlivců, se v podstatě žádné negativní účinky. Na vrcholu se, že biologicky aktivní sloučeniny, které jsou bohaté na borůvky zvyšují obranyschopnost organismu a také pomoc klientům tak, aby lépe odolávaly nežádoucí následky léčby zářením a také ozařování.

Lepší trávení

Borůvka má silný stahující účinek. V bylinné, svěží a také sušené plody se používají jako Protiprůjmovou řešení. Přípravné práce z rostlin zklidňují nepříjemné příznaky enterokolitida, zvýšení hladu. Existují důkazy, že divoké borůvky obsahují sloučeniny, které zvyšují úkolem užitečné mikroflóry střevního traktu. Vědecky potvrzeno, že každodenní konzumace jedné nebo dvě hrsti bobulí v týdnu normalizuje práci střev.

Lepší trávení

Materiály, které měl v výhonky, stejně jako bobule, borůvky, posílení stěny cév, stejně jako pomáhají chránit zdraví srdce. Konzumace ovoce pomáhá snižovat krevní tlak u hypertenzních osob. Ve 100 g borůvek obsahuje jednoduše 44 kalorií. Jahody mají nízký glykemický index a také je bohaté na užitečné vlákniny, která stimuluje střeva. Takže blueberry je vhodný pro zabudování do stravy pro jednotlivce, kteří hledají, jak zhubnout. V mladé výhonky rostliny se skládá ze Inositol, které mají hypoglykemický výsledek. Veggie základní materiály se skládají z lékárny náklady na léčbu diabetes mellitus.

Podpora problémy kůže

Odvolání kosmetické výrobky essence, včetně borůvek, rychle roste. To je si myslel, že látky, které jsou bohaté na bobule, normalizovat kůži a také zabránit vzhled akné. Uvnitř borůvek doporučuje pro osoby zabývající se dermatitida, ekzém, lichen planus, a také lupénky. Užitečné bobule a také virové podmínky s kožní indikací.

Podpora problémy kůžeKromě toho, že se skládají z resveratrolu, které mohou zlepšit problém kůže vystavena dlouhodobé vystavení ultrafialovému záření. Produkt výhonky a také listy borůvky se používá k mytí vlasů snížit jejich tuku. Nástroj se zbavit podráždění na kůži, a snižuje pocení nohou a také ruce. Využití borůvek v potravinách má několik kontraindikace. Nekonzumujte syrové bobule a zneužití její vařených jídel pro ledvinový kámen onemocnění, podmínky, slinivky břišní a přecitlivělí. Extrémní čerstvé borůvky mohou způsobit zácpu. Dnes, obchody poskytovat čerstvé a mražené borůvky prakticky celoročně. Obecně platí, bobule pěstuje se pohybuje, rozšířil ve specializovaných zahradnických farmách. To je věřil, že divoké borůvky má výraznější oživení bytové nebo komerční vlastnosti, ale akumulovat ji důkladně. Je obtížné získat rostliny produktu v lesích nedaleko silnice a také Vlaky, osídlení i průmyslové podnikání. Je důležité si uvědomit, že borůvky mohou absorbovat statný kovy a různé jiné nebezpečné látky. Pokud existuje nějaký druh pochybností ve vysoké kvalitě, viditelnost externě ovoce nebo listy netypické nájezdu, neobvyklé vůně z kolekce wild borůvky by měly být opuštěné. Z borůvky navíc, aby jam, džem, cukroví, stejně jako jiné Dobroty, ale jejich příprava výzev pro dlouhodobé vytápění domu, které většinou popírá produktem výhodné vlastnosti.